Arrow icon-search home mail pinterest google-plus facebook instagram twitter youtube linkedin2 WhatsApp

Poiesz Jeugd Sponsor actie weer van start

Maandag 11 februari a.s. start de 14e Poiesz Jeugd Sponsor Actie en Stichting Survival Kootstertille doet ook mee!!
 
Onze koker staat in de Poiesz winkel in Kootstertille. Jeugdsponsormunten krijgt u gratis bij de kassa van alle Poiesz supermarkten bij aankoop van de wekelijkse aanbiedingen en bij besteding van €10,- of meer aan boodschappen. Door deze in de koker van Stichting Survival Kootstertille te doen, steun je onze club.
 
Op zaterdag 23 februari mogen wij onze club extra promoten in de Poiesz winkel in Kootstertille! Om zo extra jeugdsponsormunten te scoren.
 
Hoe meer jeugdsponsormunten in de koker worden gestopt van onze club, hoe meer sponsorgeld aan het eind van de actie door Poiesz supermarkten aan onze club wordt uitgekeerd. Het sponsorgeld komt ten goede aan de jeugd van onze club.
 
Ook in de loods komt een bus te staan waar je op trainingsavonden en bouwdagen de munten in kunt doen.
 
Op de foto's de jeugdhindernis die we met de opbrengst van vorig jaar gebouwd hebben.
#PoieszJSA